25.11.2020 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

39 Burda AVM’ye TSE’den Güvenli Hizmet Belgesi

39 Burda AVM’ye TSE’den Güvenli Hizmet Belgesi

Lüleburgaz’ın eğlence, buluşma ve yaşam merkezi 39 Burda AVM, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından uygulanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı’nın şartlarını kusursuzca yerine oldu…

Normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte 1 Haziran’dan itibaren yeniden kapılarını açan, tüm tedbirlerin hassasiyet ile uygulandığı, AVM ziyaretçilerinin ve çalışanların sağlığına maksimum özen gösteren 39 Burda AVM, Trakya’nın TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip ilk ve tek alışveriş merkezi oldu.

Lüleburgaz halkını ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan 39 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın alışveriş merkezlerine ilişkin belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor.
39 Burda’da zorunlu maske uygulaması sürerken ziyaretçi yoğunluğunun olduğu bölümlerde rutin dezenfeksiyon işlemlerinin artırılması ve devamlı kontrol edilmesi için özel hijyen ekipleri bulunuyor. 39 Burda ziyaretçileri, AVM içerisinde görünür alanlarda konumlandırılmış dezenfektan ünitelerine kolaylıkla ulaşabiliyor, ayrıca Danışma Bankosu’nda da dezenfektan temin edebiliyor. Her sabah ve her gece düzenli olarak temizlenen 39 Burda’da temizlik işlemi gün içerisinde de saat başı tekrarlanıyor. Mağazaların düzenli olarak denetlendiği 39 Burda AVM’de uzun süre koruma sağlayan Nano-Clean uygulaması da yapılıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında AVM’ye giren herkesin ateşi termal kamerayla ölçülürken her işyeri için de ayrı ayrı sosyal mesafe kuralları getirildi.

İklimlendirmede %100 taze havalandırma kullanılıyor. İklimlendirme cihazları, taze hava girişi sağlayan klima santrallerinin değişimi ve dezenfeksiyonu ile %100 taze hava 24 saat korunuyor, ziyaretçiler sağlıklı nefes alıyor.
Klasik AVM anlayışının ötesine geçen hizmetleriyle misafirlerinin rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan 39 Burda AVM, aldığı önlemlerle Lüleburgazlıları ağırlamaya devam ediyor.

Detaylı bilgiye 39 Burda AVM danışma noktasından ya da www.39burda.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Esas 39 Burda AVM Hakkında…
Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 39 Burda AVM, 2018 yılında Lüleburgaz’da kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Esas 39 Burda AVM, 600 araç kapasiteli otoparkı, 28.000 m2’lik kiralanabilir alanı, 1.600 m2’lik eğlence alanı, 1.200 m2’lik hipermarket alanı, 1.000 m2’lik yemek alanı, 100 mağaza ve 6 salonlu sineması ile ziyaretçilerine yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunmaktadır. Lüleburgaz’ın yaşam ve buluşma merkezi olarak bölgeye yeni bir soluk getiren Esas 39 Burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleri arasında gösterilen AMCP’nin organize ettiği MarCom Ödüllerinde, “Devir Değişti” kampanyasıyla, 2 Platin ve 1 Altın ödülün sahibi olarak da başarısını tescillemiştir.

Esas Gayrimenkul hakkında:
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 971 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır. Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel  projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, yönetimini üstlendiği Van Alışveriş Merkezi, MalatyaPark, Sanko Park Gaziantep ve Konya Kentplaza ile birlikte toplamda 64 projeyle alışveriş merkezi otel  ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ