27.06.2020 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

Banyolar için parlak bir fikir

Banyolar için parlak bir fikir

• Bir kumanda kapağında aradığınız her şey: Geberit Sigma 80

Giderek artan hijyen hassasiyeti banyo ekipmanları tercihlerine de yansıyarak fotoselli ürün taleplerini artırıyor. Manuel kullanım gerektiren ürünlerin kullanımı azalırken pek çok kişi kolay temizlenebilir, temas gerektirmeyen ve aynı zamanda görsel zenginlik taşıyan ürünlere ulaşmak istiyor. Elektronik deşarj teknolojisini kumanda kapaklarına entegre eden Geberit, çok sayıda tasarım ödülüne sahip fotoselli kumanda kapağı Sigma 80’i kullanıcısına sunuyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Sigma 80 kumanda kapağıyla banyoları teknolojiyle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Elektronik deşarj teknolojisini kumanda kapaklarına entegre eden Geberit, IF Design, Plus X Design, Red Dot Design ve Interior Innovation ödüllerinin sahibi Sigma 80’i kullanıcısına sunuyor. Tasarımı ve görsel zenginliği ile banyolara modern bir detay kazandıran Sigma 80, hijyen ve su tasarruf özellikleriyle de öne çıkıyor.

Su tasarruflu çift kademeli deşarj sistemine sahip Geberit Sigma 80, üzerindeki LED ışıkların önüne yaklaştırılan eli algılamasıyla klozeti yıkama sürecini başlatıyor. Kullanıcı olmadığında ise bekleme moduna geçiyor. Yüksek kalite cam yüzeye sahip Sigma 80, tüm Sigma gömme rezervuarlarla uyumlu olup diğer kapak modellerinden farklı olarak elektrik bağlantısı ile çalıştırılabiliyor. Sigma 80, evde bulunulmayan süre boyunca ayara göre maksimum 7 günlük periyodlarla otomatik deşarj yapabiliyor. Bu özellik montaj ve bakım sırasında teknik servis aracılığıyla aktif hale getiriliyor.

Kolay temizlenebilir siyah ve aynalı cam yüzey, farklı ışık opsiyonları

Kullanıcısına siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunan Sigma 80, butonsuz yapısıyla öne çıkıyor. Sigma 80, pürüzsüz yüzeyiyle kolay temizlenme avantajı sunarken kapak temizliği esnasında tüm fonksiyonlarını geçici ve otomatik olarak kapatıyor. Farklı renk ayarı opsiyonuyla kullanıcısına mavi, turkuaz, magenta, sarı ve turuncu led ışık seçenekleri sağlayan Sigma 80, banyoları detaylarıyla mükemmelleştiriyor.

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2019 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ