22.10.2019 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

BİRİKİMEVİM PENDİK ŞUBESİ AÇILDI

BİRİKİMEVİM PENDİK ŞUBESİ AÇILDI

Faizsiz finansman sektöründe yenilikçi sistemleri ve 30 yılı aşkın Telli Grup tecrübesi ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Birikimevim yeni şubesini Pendik’te açtı.

Birikim bilincini tüm Türkiye’ye yayma arzusu ile ülkemizin tamamında faaliyet göstermeyi ve her bireye ulaşmayı amaçlayan Birikimevim şubelerine bir yenisini ekleyerek Pendik Şubesi’ni açtı. Artık katılımcılarıyla Pendik şubesinde de buluşacak olan Birikimevim, Pendik’te de hayalleri gerçeğe dönüştürmek istiyor. Kimse hayallerinden vazgeçmesin diyen Birikimevim, faizsiz finansman sektöründe yepyeni, müşteri odaklı ve tamamen fayda sağlama amacı güden sistemleri ile herkesi istediği evin ve aracın sahibi yapıyor.

Birikimevim, benimsediği özgün, ileri görüşlü, yenilikçi, sürdürülebilir ve liyakat değerleri ile hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin her kesimine dokunmayı hedefleyen Birikimevim, yenilikçi sistemleri ile faizsiz finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor. Gayrimenkul ve araç ihtiyaçları olan katılımcılarına, uzman kadrosu ile en uygun çözümleri sunarak, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

İstikrarlı bir büyüme içinde olan Birikimevim, ülke istihdamına da katkıda bulunuyor. İstanbul ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde açtığı şubelerde genç ve dinamik kadrosu ile personellerinin kariyer gelişimine yarar sağlarken aynı zamanda onların yeni fikirlerinden beslenerek, bu fikirleri Telli Grup tecrübesi ile harmanlayıp gelişimlerine ivme kazandırıyor.

Özgün ve köklü yapısıyla birikim bilincini daha geniş kitlelere ulaştıran ülkemiz ve dünyamız için değer yaratan bir kurum olma vizyonu ile yola çıkan Birikimevim, toplumsal değerlerimizden ödün vermeden vatandaşlarımızın kendi birikimleriyle hayallerine kavuşmalarını mümkün kılıyor.

Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük binası, Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Gaziantep, Malatya, İzmir, Bağcılar şubelerinden sonra açılan Pendik şubesinde hayalleri gerçekleştirmek için sabırsızlanıyor. Açılan her şube ile müşterilerine bir adım daha yaklaşarak Türkiye’ de gayrimenkul ve araç ihtiyacı olan herkesin isteklerine cevap vermeyi amaçlıyor.

Birikimevim, güven veren kurumsal yapısı, sektöründe uzman kadrosu ve teknolojik altyapıya sahip modern şubeleri ile Pendik 23 Nisan Caddesi’nde hizmet vermeye başladı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ