22.01.2020 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

ÇEKMEKÖYDE SATILIK ARSA 7100 METRE

ÇEKMEKÖYDE SATILIK ARSA 7100 METRE

İstanbul Çekmeköy Nışantepe mahallesinde satılık arsa. Arsa 7150  metre. Müstakil tapulu. İmarlı.

Çekmeköy Nışantepe mahallesi: Emlak Konut Alemdağ konutları, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy  kampüsü, Çekmeköy Nışantepe SEV Amerikan Koleji, Çekmeköy Nışantepe İstanbul Erkek Lisesi (10 yıldan fazladır faaliyette), Çekmeköy Nışantepe Aras Kargo Ana deposu (aktarma Merkezi), Çekmeköy Nışantepe İBB Kapalı Spor Kompleksi,  Çekmeköy Nışantepe SEV Amerikan Koleji ,Çekmeköy  Özyeğin Üniversitesi  Yeni yurt binaları

Nışantepe Ulaşım: Çekmeköy Nışantepe mahallesi Şile oto yolu ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne(1.köprü), Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne (2. köprü), Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3.Köprü) bağlantı yolları ile ulaşım çok kolaydır.

Toplu Ulaşım: İstanbulun bir çok merkezine direk otobüs seferleri var. Bu merkezler Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Ataşehir, Mecidiyeköy, Üsküdara ayrıca direk münübüs seferleri vardır.

Nışantepe yakın zamanda 2017 yılı  içinde hizmete girecek olan Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy Sancaktepe metrosu son durağınada 4 kilometre mesafededir.

Çekmeköy Nışantepe Özel Üniversitesi, Devlet okulları, Özel okullarıyla tam bir okullar bölgesi olmuştur. Bölgeye marka  konut firmalarıda yatırım yapmakta. Konut projeleri yükselmektedir.

Çekmeköy Nışantepe mahallesinde bulunan bu arsamızda yatırım yapmak için bulunmaz fırsattır. Çekmeköy bölgesinde son büyük parsellerden.

Bu arsa da ne yapılır: Konut projesi yapılır, Özel Okul yapılır, ve daha bir çok amaç için

Çekmeköyde Satılık arsa Fiyatı: 15.000.000 TL.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ