23.10.2020 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

ÇEKMEKÖY’DE SATILIK İMARLI ARSA

ÇEKMEKÖY’DE SATILIK İMARLI ARSA

Çekmeköy: Çekmeköy son yıllarda İstanbulun en gözde yaşam alanlarından biri olarak öne çıkıyor. Çekmeköy  yeşili ulaşımı ve bir çok konut ve villa siteleri ile öne çıkıyor. Çekmeköy Alemdağ Nışantepe mahallesi’de bölgenin bu gelişiminden nasibini almıştır.

Çekmeköy  Nışantepe: Nışantepe Alemdağ  Emlak Konut  sitesi, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kanpüsü ve Özel okullar ve ulaşım imkanları ile öne çıkıyor.

Çekmeköy Nışantepe mahallesine ulaşım. Şile oto yolu ile İstanbulun her yerine kolayca ulaşmak mümkündür. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Çekmeköy Alemdağ Kavşağına Yakın mesafededir.

Çekmeköy Alemdağ Nışantepede Satılık Arsa:

Arsamız: 920 Metre, Köşebaşı, İmarlı, Müstakil Tapulu, İmar Kat Adedi 6,

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi: Özyeğin üniversitesi çekmeköy kampüsü, Özel bahçeşehir okulları taşdelen fen ve teknoloji lisesi, İelev özel 125. yıl anaokulu, Nışantepe Ortaokulu, Nışantepe anaokulu, Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu, Sev amerikan koleji. Çekmeköy Nışantepe mahallesi okullar bölgesi olarak öne çıkıyor. Yapım aşamasında olan okullarda inşaatları hızla devam ediyor.

Çekmeköy Nışantepe mahallesinde  Emlak konut sitesi

Satış Fiyatı: 2.250.000 TL

İmar Bilgileri: Kat Adedi : 6, Ön Bahçe Mesafe 5 mt, Yan Bahçe Mesafe 4 Mt, Arka Bahçe 4 Mt, İnşaat Nizamı A, KAKS (Emsal 0.70)

1/1000 ÖLÇEKLİ ÇEKMEKÖY, ALEMDAĞ MERKEZ VE ÇEVRESİ UYGULAMA İMAR PLANI

1/1000 UIP : KONUT ALANI.

 EKİNOX GAYRİMENKUL  0542 272 50 04

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ