22.09.2019 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

Konut da Fırsat

Konut da Fırsat

Ülkemizde son bir yıldır durma noktasına gelen konut piyasası hareketleniyor.Merkez bankasının faiz indirmesi ile başlayan süreç. Kamu bankalarının konut kredi faizlerine 0.99’a indirmeleri ve katılım bankalarının da kar payını 0.99 indirmeleri ile piyasada hareketlenme başladı.

 

Kredi faizlerinin inmesi ve Dolar ve Euro da başlayan değer kaybı devam ediyor. Yatırımcılar ve konut ihtiyacı olan vatandaşlar piyasaya hareket kattı. Bu hareket bayram sonu ve tatil sezonu sonun dan itibaren eski günlerine dönmesi bekleniyor.

 

Sektör temsilçileri konut yatırımı yapacakların acele etmeleri gerektiğini belirtiyorlar. Piyasada ki durgunluğun ardından  son bir kaç yıldır yatay hatta piyasa fiyatlarının altına inen konut fiyat larının yukarı yönde hareketlenmesi bekleniyor.

 

Fiyat artışına yakalanmadan konutunu almayı düşünen vatandaşlar emlakçıların telefonlarını çaldırmaya başladılar.

 

Şimdi Çekmeköy de Konut Almanın Tam Zamanı

 

Yaşanan durgunluk tan Çekmeköy deki konutlarda  nasibini aldı. Son iki yıldır Çekmeköy de konut fiyatları yükselmiyor. Çekmeköyde piyasa fiyatının altında konut bulmak mümkün. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen yatırımcıları Ekinox Emlak ile iletişime geçmelerini öneririz.

bilgi@ekinoxemlak.com     0542 272 50 04     www.ekinoxemlak.com

 

Çekmeköyde Satılık Daire 2+1

 

Çekmeköy Çamlık mahallesinde, Çekmeköy, Madenler Durağına yaklaşık 300 metre mesafede olan bu daire piyasanın altında satılıyor. Daire 5 yıllık giriş katın üstü. Çekmeköy, Şahinbey caddesine 3. bina. İskanı alınmışkat mülkiyeti tapulu olan bu daire 300.000 TL den satılık.

 

 

Görüldüğü gibi piyasanın  çok altında  2 yıl önceki fiyatlara satılık daireler bulunmaktadır. Çekmeköy Taşdelen, Alemdağ  bölgelerinde daha da uygun satılık daireler bulunuyor.

 

Çekmeköyde ve diğer bölgelerde konut alacakları ve parasını konut a yatıracaklara acele edin diyoruz. Krizden karlı çıkmak elinizde.Düşük faiz fırsatı ve dolar da ki paralarınız değer kaybetmeden ve piyasa yükselmeden  konutunuzu alın.

Ekinox Emlak

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ