22.09.2019 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 12 Yaşında

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 12 Yaşında

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 13 Temmuz 2007de kurulmuştur Derneğimizin ana gayesi şunlardır; meslektaşlarımızla dayanışma içinde mesleğimizin itibarını etik değerler ışığında arzuladığımız seviyeye çıkarmak ve tüm etik değerlere bağlı birliktelik sağlamaktır . Meslektaşlarımızın mutlu ve acılı günlerinde yanında olmak zorda kalan meslektaşlarımızın maddi manevi yardımına koşmayı amaçlamıştır.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 08/08 2008 Tarihinde (KANUNUMUİSTİYORUM) Kampanyası başlatarak Türkiye genelinde tüm meslektaşlarımızın desteğini alarak Emlak Müşavirleri Yasa Tasarısını Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçmesi için var gücüyle çalışmaktadır kampanyamız Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçinceye kadar devam edecektir. Marmara Emlak Müşavirleri Derneğinin amacı Tüm meslek temsilcilerinin eksiksiz katılımı ile ortak bir yasa tasarısı üzerinde uzlaşmaktır. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği müktesep haklar konusunu yani kazanılmış hakların korunmasından asla taviz vermeyecektir.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Ülkemizde kendi adları ile ayakta kalmayı başarmış markalaşmış veya markalaşma yolundaki tüm emlak müşavirliği yapan emlakçıları Yerel Emlak Markaları olarak tanımlayarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Yabancı emlak firmaları karşısında yerel emlakçıların dayanışmasını sağlamak amaçlı ( DÜŞÜNCE ATÖLYELERİ) adı altında her hafta başka bir yerel emlak ofisinde toplanarak birlik ve beraberliğimizi dostluğa dönüştürmüştür .

 

Türkiye nin her köşesinden kardeş emlak ofisleri sayesinde tapudaki bilgilere meslektaşlarımız aracılığı ile ulaşmak mümkün olabiliyor

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği üyeleri (KORSAN EMLAKÇIYA HAYIR) Kampanyası başlatarak vergi vermeyen oda kaydı olmaksızın kaçak çalışan yasalara bağlı olmayan ayakçı tabiri ile tanınan kimselerle müşterek iş yapmama kararı alarak mesleki etik değerlere sonuna kadar bağlıdır. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği idealist bir grup olup bir aidat derneği değildir aidatımız sembolik olarak bir liradır markalaşmış meslek temsilcilerimiz kendi katkıları ile mesleğimiz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği kültür ve sanata önem verir üyelerimizin kültür ve sanat etkinliklerinden faydalanması haberdar olması için (MAREMDER KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU) kurarak bu alanda çok önemli başarılara imza atmıştır. Her üyemizin doğum günü bu komisyon tarafından aranarak bir etkinlikle kutlanır diğer üyelerimize internet sayfamız www.maremder .org aracılığı ile duyurulur.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği diğer sivil toplum temsilcilerinin etkinliklerine katılarak mesleğimizin lehine olan çalışmalar yapar Marmara Emlak Müşavirleri Derneği ULUSAL BAYRAMLARIMIZDA çelenk sunma törenlerine katılır.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği diğer meslek temsilcileriile iyi,ilişkiler kurarak mesleğimizi ilgilendiren konularda ortak hareket etmektedir Marmara Emlak Müşavirleri Derneği diğer meslek temsilcileri arasında bir ayırım yapmaksızın sorunları kişiselleştirmedentüm meslek temsilcilerine aynı mesafede durmuştur.Marmara Emlak Müşavirleri Derneği saygıyı sevgiyi önemseyerek çalışmalarını sürdürürmektedir.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak derneğimizin önemli projelerle anılmasını önemsemektedir Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Markalaşmış ve markalaşma yolunda yasalara bağlı etik değerlere önem veren tüm yerel emlakçıların destek vermesi gereken bir dernektir.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Yerel Markaların Müşterek Gücüdür.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Maremder
Bağımsız ve Bağlantısız İdealist Bir Meslek Grubudur.
Kimsenin değirmenine su taşımaz;
Kimseye payanda olmaz;
“YARDIM ALMAZ EMİR ALMAZ”

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

Adnan Yeşiltaş

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adnan Yeşiltaş dedi ki:

    Meleğimize ve meslektaşlarımıza katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ