27.09.2020 - Emlak Dergisi web sitesine hoş geldiniz.

Yerli ve milli marka Prokule Türkiye her geçen gün büyümeye devam ediyor

Yerli ve milli marka Prokule Türkiye her geçen gün büyümeye devam ediyor

PROKULE TÜRKİYE Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan GÜRLEK kuruluşumuzun 2.yıl dönümünü, ilk günkü heyecanımız azmimiz ve kararlığımız ile çok değerli kadromuz danışmanlarımızla beraber “BAŞARI İLE GEÇEN 2 YIL” sloganı ile kutladık.

Yerli ve milli markamız PROKULE TÜRKİYE gelecek yıllarda da gayrimenkul pazarlama ve proje geliştirmeler yaparak kurumsal alt yapısını daha da güçlendirerek hizmet vermeye devam edecektir.

Gayrimenkul konusunda bize güvenen bizimle çalışan destek veren; bürokratlarımıza, iş insanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, şirketlere ve tüm müşterilerimize teşekkür ederiz diyerek sözlerini bitirdi.

PROKULE TÜRKİYE HAKKINDA;
”GAYRİMENKUL YATIRIMLARINDA PROFESYONEL GÜÇ”

PROKULE TÜRKİYE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK Gökhan Gürlek ve Hasan Gürlek tarafından 2017 yılında kurulan gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinin yanında inşaat, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen genç iş adamları arasında yer alan Gökhan Gürlek ve Hasan Gürlek geçmişe dayalı gayrimenkul sektöründeki kazanmış oldukları tecrübeleri ile ”profesyonel gayrimenkul danışmanlığını” Başkent Ankara’da profesyonel kadroları ile hizmet vermektedirler.

Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde en önemli sektörler arasında yer alan gayrimenkul yatırım uzmanlığının Türkiye’de gelişmesinde öncü olan PROKULE TÜRKİYE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK, yatırımcıları en doğrusuna yönlendirme konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gayrimenkul Sektöründe Profesyonellik, Doğruluk, Dürüstlük İlkelerine Dayanarak “Yer Gösteren Değil, Yol Gösteren” Olmayı Kendilerine Prensip Edinmişlerdir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ